Witamy na WOMAR Fotowoltaika

Womar to nie tylko fotowoltaika. Nasza firma świadczy także kompleksowe usługi elektryczne. Jeśli potrzebujesz dobrego elektryka z uprawnieniami, z doświadczeniem i wiedzą, a także specjalistycznym sprzętem do montażu instalacji elektrycznych, zgłoś się do nas. Wykonujemy instalacje elektryczne w nowym budownictwie, a także w remontowanych mieszkaniach. Usługi naszej firmy są kierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, instytucji oraz urzędów. Zlecenia wykonujemy fachowo, solidnie, terminowo i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Montaż instalacji elektrycznej

Nasza firma realizuje usługi wszelkie usługi związane z montażem instalacji elektrycznej. Kładziemy przewody elektryczne, podłączamy gniazdka elektryczne, oświetlenie, włączniki i wyłączniki. Pomagamy w podłączeniu sprzętu AGD i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych instalacji elektrycznych. Oferujemy montaż instalacji elektrycznej we wnętrzach i na zewnątrz. Z naszą firmą możesz liczyć na profesjonalne układanie instalacji elektrycznych w domu i w ogrodzie. Stosujemy najlepsze rozwiązania, dobrze dopasowane do potrzeb klienta.

Modernizacja instalacji elektrycznej

Do wyboru naszej firmy zachęcamy także osoby, które planują modernizacje instalacji elektrycznej. Realizujemy usługę wymiany starej instalacji elektrycznej. Pomagamy w jej rozbudowie. Wieloletnia eksploatacja przyczynia się do degradacji starej instalacji, a ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prąd oraz pojawianie się nowych technologii, wymiana instalacji elektrycznej w pewnym momencie staje się koniecznością. Modernizacja instalacji elektrycznej może zapobiec przeciążeniom domowej sieci, pozwalając na podłączenie większej liczby urządzeń oraz uniknięcie awarii i problemów z siecią. Z nami przeprowadzisz remont instalacji elektrycznej w mieszkaniu, w biurze, w firmie. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

Serwis instalacji elektrycznej

Na naszą firmą możesz także liczyć wtedy, gdy potrzebny ci jest serwis instalacji elektrycznej. Wykonujemy przegląd instalacji elektrycznej, lokalizujemy i naprawiamy przyczyny problemów z instalacją elektryczną, naprawiamy i serwisujemy instalacje, także po innych wykonawcach. Możesz kontaktować się z naszą firmą w razie awarii instalacji elektrycznej. Oferujemy także inne usługi elektryczne. Jeśli potrzebny ci dobry elektryk, firma Womar jest właśnie dla ciebie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ci cennik usług elektrycznych.

Pomiary instalacji elektrycznej

Zgodnie z prawem budowlanym przegląd instalacji elektrycznej pod kątem jej niezawodności i bezpieczeństwa należy przeprowadzać okresowo, np. w domach mieszkalnych powinno się to robić maksymalnie co 5 lat. W innych nieruchomościach pomiar elektryczny bywa wymagany nawet co roku. Przepisy zakładają również, że w nowym budownictwie stan instalacji elektrycznej musi być zweryfikowany przed oddaniem do eksploatacji.

Dlatego oferujemy naszym klientom odbiór instalacji elektrycznej, w czasie którego dokładnie sprawdzamy, czy instalacja została wykonana prawidłowo, czy nie popełniono błędów projektowych (np. w kontekście odległości w pomieszczeniach mokrych czy odległości od urządzeń wydzielających ciepło), etc. Wykonujemy także pomiary instalacji elektrycznej w budynkach użyteczności publicznej, w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz prywatnych mieszkaniach.

Nasi klienci mogą liczyć na przeprowadzenie pomiaru w sposób drobiazgowy i fachowy. Sprawdzamy, czy nie występują żadne widoczne uszkodzenia mechaniczne, czy nie ma problemów z uziemieniem, jaki jest stan połączeń i przewodów, wykonujemy pomiar rezystencji izolacji i wszelkie inne czynności, dzięki którym właściciel nieruchomości może dowiedzieć się, w jakim stanie jest jego instalacja elektryczna. Służy nam do tego profesjonalny sprzęt pomiarowy, każdy nasz miernik instalacji elektrycznej jest w pełni sprawny i dokładnie wskazuje sprawdzane parametry. Po wszystkim klient dostaje protokół pomiarów elektrycznych.

Pomiary instalacji elektrycznej są wymagane przez ogólne warunki ubezpieczeń. Ubezpieczyciel sprawdzi, jak często był wykonywany przegląd elektryki i czy jest on aktualny, gdy przyjdzie moment wypłacenia odszkodowania. Pomiary elektryczne służą minimalizacji zagrożeń dla życia i zdrowia. Są istotnym elementem profilaktycznym, a ich regularne przeprowadzanie służy podniesieniu poziomu bezpieczeństwa i gwarantuje niezawodność działania instalacji elektrycznej. Czynność ta pozwala zapobiegać usterkom oraz ich skutkom. Jeżeli pomiar instalacji elektrycznej jest usługą, której potrzebujesz, zgłoś się do firmy Womar.

Testo 872 Pomiar termowizyjny Paneli fotowoltaicznych